Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Dla kogo kurs na wózki widłowe?

Dla kogo kurs na wózki widłowe?

 

Czasem spotykamy się z dziwnym, ale bardzo naturalnym pytaniem – dla kogo jest przeznaczony kurs na wózki jezdniowe? Zazwyczaj w takiej sytuacji odpowiadam ze zdziwieniem: Jak to dla kogo? Dla każdego, kto chce taki kurs zrobić. Nie widzę bowiem żadnych większych ograniczeń i konieczności wyszczególniania konkretnej grupy ludzi, która jest predestynowana do wykonywania zawodu operatora wózków jezdniowych podnośnikowych. Moja odpowiedź brzmi więc: dla każdego.

Jedyne wymogi, które trzeba spełnić to:

  • mieć ukończone 18 lat

  • mieć wykształcenie minimum podstawowego

  • mieć komplet wymaganych badań lekarskich

Innych ograniczeń nie ma.

Kurs wózki widłowe – dla wszystkich

Dla mężczyzn – jest to zawód, który w naszej kulturze szczególnie kojarzy się z pracą mężczyzn. Zdecydowanie więcej jest w Polsce pracowników – operatorów-mężczyzn niż kobiet.

Dla kobiet – nie będziemy ukrywać, że cieszymy się z pozytywnego zjawiska, jakim jest coraz częstsze pojawianie się płci pięknej na kursach na wózki widłowe.

Dla studentów – młodzi ludzie, często studiujący kierunki niezwiązane kompletnie z pracą na urządzeniach transportu bliskiego również są u nas mile widziani. Często poszukują pracy tymczasowej lub stałej, która będzie dawała środki na życie na studiach.

Dla doświadczonych pracowników – jeśli znudziłeś się swoją poprzednią pracą, chcesz nabyć nowe doświadczenia, to kursy w naszej firmie są czymś w sam raz dla Ciebie.

Dla laików – nie wiesz, czym różni się ładowarka teleskopowa od wózka i jaka jest różnica między podestem nożycowym a podestem samojezdnym? Nie przejmuj się – wszystkiego Cię nauczymy.

Dla profesjonalistów – masz już uprawnienia UDT na jakieś urządzenia transportu bliskiego, ale chcesz poszerzyć swoje spektrum, móc starać się o lepiej płatną pracę na wyższym stanowisku? Nasz kurs jest również dla Ciebie.

Jednym słowem – kurs na wózki widłowe dla każdego

Takie jest nasze, jako firmy szkoleniowej, stanowisko. Nie mamy żadnych uprzedzeń i z radością szkolimy każdego nowego kursanta. Ty również możesz się nim stać. Zapraszamy do Centrum Szkoleń.

 


Głosuj (0)

08:21:26 22/09/2015 [Powrót] Komentuj